Mart 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Yay burcunun evinde geçiriyor. Gün boyu pozitif düşünce ve olumlu bir bakış açısına sahip olacağız. Basın, medya, reklâm, eğitim ve hukuksal alanlardaki meseleler gündemimizi meşgul edebilir.

Meşguliyetlerimiz dışında, sosyal ortamlara karışmak, günlük gezilere katılmak biraz daha eğlenceli ve maceralı bir gün geçirmek isteği duyabiliriz. Yaşadığımız dünyaya daha geniş bir pencereden bakmak hayatın anlamını ve amacını bulmamıza yardım edecek bilgi arayışı içine girebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron trinesi ile etkili oluyor. Hayatımızda olumlu olanı vurgulayan bu etkinin altında işbirliklerine kolayca girebiliriz. İş, kariyer, finans, muhasebe ve resmi kurumlarla ilgili işlerimizi ilerletmek ve önemli kimselerle görüşmeler yapmak adına bu geçişten faydalanabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Mars atmışlığı ile kendimizden emin ve her zamankinden daha iddialı bir şekilde hedeflerimize ulaşma arzusu ile hareket edebiliriz. Her türlü sportif aktiviteler, açık hava yürüyüşleri yapmak iyidir sevgili dostlar.
 

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Neptün kavuşumu etkinleşiyor. Düşüncemizi ve iletişmelerimizi manevi konular, gizemler ve gizli olaylara odaklayacak bir geçiştir.

 İşlerimiz ve ilişkilerimizde düzensizlik ve belirsizlikler açığa çıkabilir. Dolayısıyla önleyici adımlar atmalıyız. Birkaç gün herhangi bir konuda sözleşme imzalamak ve anlaşma yapmaktan da uzak durmalıyız.

Skandal ve iftiralara da açık bir etki dolayısıyla, en yüksek ahlaki standartları korumanın önemli olduğu bir geçiş, bazı entrika ya da gizli olaylarla karşılaşılabilir.

Fikirlerimize özellikle de yazılı olarak şekil verme becerimiz artacağından daha önce hayal kırıklığı yaratan bir projemiz için ilham alabilir tekrar üstünde çalışabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.