11 Mart 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. İkizler burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 10.24 de Yengeç burcunun evine giriş yapıyor.

Neredeyse gün ortalarına kadar devam edecek olan Ay’ın boşluk etkisi ile günlük faaliyetlerimizin eksikliklerine odaklanacağımız bu zaman içinde mevcut işlerimizin ayrıntılarını düzenleyebilir, beklettiğimiz çalışmalarımızı bitirebiliriz. Ev yada iş alanlarımızdaki dağınıklığımızı toparlayabilir, masa, dolap, çekmecemizi elden geçirerek, artık bize fayda sağlamayan, ihtiyacımız dışındaki fazlalıklardan kurtulabiliriz. Ayrıca bu saatlerde dua, zikir, meditasyon çalışmaları yaparak iç farkındalığımızın büyümesine katkı sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 10.24 de Yengeç burcunun evine girişi ile kişisel hayatlarımıza, sevdiklerimize ve güvenlik ihtiyacımıza daha fazla odaklanacağımız enerjiler getiriyor. Hassasiyetimiz ve duygusal ihtiyaçlarımız ön plana çıkarıyor. Yaklaşık iki gün boyunca evimiz, ailemizle ve işimizle ilgili yapmamız gereken işlerimizi ve sorumluluklarımıza öncelik verebiliriz. Günlük hayatımızda gelişen olaylara çok daha duyarlı olacağız. Dolayısıyla sorunlara şefkatli yaklaşarak çözüm üretebiliriz. Çevrelerimizde güçlerimizi birleştirmek ve elbirliği sağlamak, elimizden gelini yapmak için bilinçli bir kamuoyu oluşturmaya çalışabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Yeni fikirler ve yöntemler benimseyebilir, yeteneğimizi güçlendirebiliriz. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak ve eğitim ile ilgili meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelmemizi sağlayacak kısa seyahatlere de çıkabiliriz.

Gerek iş, gerek özel ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir,niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.