10 Mart 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay İkizler burcunda ilerliyor. İşimiz için gerekli verileri toplamak, araştırmalarda bulunmak, biriken çalışmaları tamamlamak özellikle uzun e-postları yazmak ve hazır etmemiz gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz. Ayrıca yakın çevremiz ve kardeşlerimiz ile daha fazla bir araya geleceğimiz gelişmeler gündemimize gelebilir.

Ay sabah erken saatlerde Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Güne başladığımız bu zaman diliminde Gerçekçi olmayan beklentiler içine girebiliriz, istek ve arzularımızı abartabilir, olayları büyütme eğilimi gösterebiliriz. Dolayısıyla, dengede kalmak, uzlaşma sağlamak ve alternatifleri göze alarak hareket etmenin faydasını görebiliriz.

Ay-Güneş ile olumsuz, Satürn uyumluluğu günün ilk yarısı etkili oluyor.

Karamsar bir ruh haliyle olacağımız gibi ile mantık ve duygularımız arasında kalabiliriz. Çalışma alanlarımızda, aşırı yüklenen sorumluluklar, otorite figürlerimiz ile aramızda öfke ve çatışmalara neden olabilir. İlişkilerimizde ise mantıksız talepler yapabilir, problemleri aşırı dramatize edebiliriz. Dolayısıyla başkalarının ihtiyaçlarına duyarlı olmak, olayların akışına göre hareket etmek, yapıcı ve istikrarlı kalmanın faydasını görebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Algımızda zayıflama, kafa karışlığı ve hangi yöne gideceğimiz konusunda netleşememek gibi çelişkiler içine çekilebiliriz. Odaklanmamız ve detay gerektiren işlerden ziyade rutin akışla ilerlemeli bizi mutlu eden müzikler eşliğinde dinlenmeye zaman ayırabiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 19.43 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.
Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.