8 Mart 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Boğa burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Sakin ve alçak gönüllü bir ruh halinde güne uyanacağız. Huzur ve güven ihtiyacımız artarken, somut adımlar atmaya çalışacağız. Çalışmalarımızı rahat bir atmosfer, samimi ilişkiler kurarak tamamlamaya çalışabiliriz. Finansal konularda ise istikrarlı olmaya ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Neptün atmışlığı, fedakâr ve özverili enerjiler verecek. Başkalarına karşı daha fazla anlayışlı, cömert ve empati geliştirerek hizmet ve fedakarlıklar yapabiliriz. Hayal gücümüzü de kullanabileceğimiz bu geçişi yaratıcı uğraşlar ve sanatsal çalışmalar adına değerlendirebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton trinesi etkili oluyor. Güç ve efor isteyen işlerinize, cesaret gerektiren konulara yoğunlaştığınız takdirde girişimlerinizde başarılı sonuçlar alabilir ve amaçlarınıza daha kolay ulaşabilirsiniz. Gerek kişisel görüşmeler gerekse iş amaçlı toplantılarda çözüm bekleyen sorun ve problemlerinizde uzlaşma sağlayabilir, taraflar arasında memnun edeci gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Eşiniz veya partnerinize, duygularınızı dile getirmek, sevginizi açıkça göstermek adına da değerlendirebilirsiniz bu geçişi sevgili dostlar.

Ay 17.35–21.40 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor.

Ay boşluk etkisinde yaşam temponuza yavaşlama getirebilir. Dolayısıyla kalıcılığını istediğiniz işlerinizi, yeni girişimlerinizi ve önemli kararlarınızı yarına ertelemenizde fayda var.

Günlük rutin görevlerinizi ve bekleyen işlerinizi halletmek adına uygun bir zamandır.

Müzik dinlemek, kitap okumak veya sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmek iyidir. Ayrıca, meditasyon, yoga, nefes çalışmaları ve dua etmek içinde değerlendirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.