7 Mart 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor. Boğa burcundaki Ay, hızımızı yavaşlatmaya yardımcı olacak, bizleri İstikrarlı olmaya ve dış baskılardan korumaya çalışacak.

Finans, mülk, konfor ve güvenlik gibi konular artık bir öncelik halimize gelebilir.

Bizi eğlenmeye ve bizim için en iyi olanı keşfetmeye de teşvik edebilir.

Bir şeyleri doğal olarak gerçekleştirmenin sabır gerektirdiğini içgüdüsel olarak anlayabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs kavuşumu etkili oluyor. Yaşam yönümüzü değişikliğe uğratabilecek etkiler getiren bir geçiştir. Ani olaylar, şaşırtıcı haberler ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Ayrıca, bizi kısıtlayan alışkanlıklar ve modası geçmiş tabularda kurtulmayı gerçekten istiyorsak, bu, kişisel hayatımızı gerçekten istediğimiz şeylerle daha uyumlu hale getirmek için gerekli adımları atmanız için de değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır. Başkalarını ve kendimizin ruhunu yok eden haksızlıkları affederek, barışa, iyiliğe ve kabule doğru bir adım atabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter atmışlığı ile hayatı geniş bir çerçeveden görüp, hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.

Planımızda var olan görüşmelerimizi yapmak, girişimlerde bulunmak için yine bu enerjiden yararlanabiliriz.

Kendimize yakın hissettiğimiz kişilerle birliktelik kurabilir, duygusal olarak tatmin edici konuşmalar yapabilir kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

Ailemiz ile mali durumumuz, evimizin ihtiyaçları hakkında fikir alış verişleri yapabilir, önemli kararlar alabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.