17 Ocak 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Yengeçteki Ay duygusal hassasiyetimizi artırırken, kendimizi güvende hissetme ihtiyacı içinde olacağımız enerjileri ön plana çıkarıyor.

Gün boyunca evimiz ailemiz, vatanımız, bayrağımız, kadınlar ve çocuklar ile ilgili konular gündemimizde yer daha fazla yer alabilir.

Ne yaparsak yapalım, çok daha hisli olacağımızdan, yaratıcı bir proje yada üzerinde çalıştığımız şeye duygusal derinlik ve nüans ekleyebiliriz. 

Yarın gerçekleşecek, Dolunay öncesi çok hassas olan duygularımız ve hatalara elverişli olabilir. Dolayısıyla dürtü ve tepkilerimizde kontrollü davranarak hatalara elvermemeye ve oldukça özenli hareket etmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün trinesi etkili oluyor. Hırs ve mantıktan ziyade merhamet, güven ve sadakat gibi iyi niteliklerimiz tetikleyecek. Sevdikleriniz, aile fertlerimiz, iş ortaklarımız ve çevremizdeki bayan figürleri ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabiliriz. Onlar için gereken yardım ve desteğe hazır olduğumuzu hissettirebiliriz.

Bu enerjiden yaratıcılık ve beceri gereken uğraşlar içinde faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerini Ay-Plüton karşıtlığıyla kapatıyor. Yaşantımızın kalitesini ve düzenini bozacak gerginlikler yıkıcı ve yıpratıcı diyaloglar ve krizlere açık etkilerde olacağız. Bulunduğumuz ortamlarda manipülatüf davranışlar, restleşmeler inatlaşmalardan uzak durmalı, tepkimizi kontrol altına alarak kazançlı olmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.