9 Aralık 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Kova burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Heyecanlı, sabırsız ve enerjik olabileceğimiz enerjiler içeriyor

Kişisel hak ve özgürlükler, toplumsal hassasiyetlik gösterdiğimiz konular ön plana çıkıyor. Çalışmalarımızda sıra dışı yöntemler geliştirebilir, ilişkilerimizde var olan sorunları marjinal çözümlerle aşabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter ile kavuşup Mars ile kare görünümde olacak. gerçekçi olmayan beklentiler içine girebiliriz, istek ve arzularımızı abartabilir, olayları büyütme eğilimi gösterebiliriz. Zira Mars karesi agresif bir ruh halin verebilir. Ciddi kavgalara ve kazalara yol açabilecek koşullar meydana gelebilir. Dolayısıyla bu stresli enerjiyi dengede kalmak, uzlaşma sağlamak ve alternatifleri göze almak ve yapıcı eylemlere yönlendirerek hareket etmenin faydasını görebiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 13.00 de boşluğa giriyor. Ve saat 17.54 ye kadar olan zaman diliminde fiziksel ve ruhsal enerjimizi normal akışa bırakarak ilerleme sağlamak daha elverişli olabilir. Bu zaman içinde faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişimlerimiz ve kararlarımız için harekete geçmemekte fayda var zira üstleneceğimiz hiçbir şeyin sonucunu alamayız yada sonradan tekrar başlatmak zorunda kalabiliriz.

Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, günün akışını yavaşlatan koşullara teslim olmak daha elverişli olacak.

Ay saat 17.54 de Balık burcuna giriş yapıyor. Günün geri kalanında ön sezgili, hassas ve kırılgan olacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca fiziksel hareket gerektiren işlerde ve zihnimizi meşgul edici faaliyetlerde başarı oranımız düşebilir. Yaratıcılık gereken çalışmalarda ise daha fazla verim sağlayabiliriz. Tüm yaşamın birliğini sağlamak için herhangi bir beklentimiz olmadan hayır işleriyle de uğraşlar verebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.