1 Kasım 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Başak burcunun evinde ilerliyor. Güne daha yardımcı daha özenli ve daha fazla sorumluluk alacağımız enerjiler veriyor. Hayatımızın temel ayrıntılarına daha yakından bakmak isteyebiliz. Sorunları bulmak, çözmek ve motivasyonumuz da bir hayli yüksek olacağından çevremize yardım etme ve destekleme konusunda cömert davranabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün karesi ile hayatın maddi tarafıyla uğraşlarımızda zorluk çekebiliriz. Dolayısıyla, Zararlı çıkmamak adına önemli parasal işlerimizi, görüşmelerimizi bu günlük ertelemeye çalışmak faydalı olabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-venüs ile kare Plüton ile trine açılarını etkinleştiriyor. Kendimizden emin olduğumuz bu zaman diliminde işlerimizi ve ilişkilerimizi rahat ilerletebilir, iş birlikleri kurabiliriz. Ayrıca, gizli veya uzun süreli kırgınlıkları çözüme kavuşturmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 20.00 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.Ay boşluk etkisi başarıyı garanti etmeyecektir. Bazı gecikmelerle uğraşabilir,  planda olmayan durumlarla karşılaşabiliriz. Dolayısıyla günün geri kalanında yapacağımız işlerimizde çok fazla ısrarcı olmadan kendimizi akışa bırakarak ilerleme sağlamalıyız.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Jüpiter arasında yüz yirmilik bağlantının etkinleşecek olmasıdır. İyimserlik, mutluluk ve memnuniyet düzeyinizi artabileceği gibi önemli şans ve fırsatlar elde edebileceğiniz bir geçiştir.

Araştırma, çalışma ve sosyalleşmek adına mükemmel bir zamandır. İçgüdüleriniz ve olumlu düşüncelerinizi kullanarak geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Bu aynı zamanda iş yeriniz veya yaşam alanınızı temizlemek ve organize etmek için ideal bir zamandır.

Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanıyacağından uzak yolculuklara çıkabilir veya ilginizi çeken bir kitabı okumaya başlayabilirsiniz.

İş anlaşmaları yapmak, müzakerelere girip sözleşmeler imzalamak için de ideal zamandır.  Ayrıca eğitim ve tüm yasal konular için de değerlendirebileceğiniz mükemmel bir enerjidir.

Hayır, kurumlarına veya yardıma ihtiyaç duyan insanlara yardımlarda bulunabilirsiniz.

Sosyal yaşamınızda hareketlilik artabileceği gibi tanışacağınız insanlarla sağlam güvenilir arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.