Bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98 yılını kutluyoruz. Başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ve bütün şehitlerimize rahmet, saygı ve minnetle Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun.

29 Ekim 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde geçiriyor. Güne yaratıcı, cömert ve romantik enerjiler veriyor. Mütevazı olsak bile asil bir hava yaratarak parlama ve ilgi görme arzusu duyabiliriz.

Yaratıcılık gerektiren işlerimiz, cesaret isteyen girişimlerimiz  için bu enerjiden faydalanabiliriz. Dostluğa olan İnancımızı yeniden canlandıran cömertlik davranışı ile kendimize yakın gördüğümüz insanları şaşırtabiliriz.

Bu arada gururumuzdan ayrılmak, kendimizi merkez yapmamak ve başkalarının da niteliklerine önem vermek günlük planlarımızı daha kolay ilerletmemize yardımcı olabilir.

Sabah saatlerinde Ay-Şiron trinesi etkili oluyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs karesi etkili oluyor. Günlük rutinlerimizde ön görülemez aksamalar meydana gelebilir. Beklemediğimiz zorluklar, arkadaşlarımız, otorite veya sevdiklerimiz ile çatışmalara neden olabilecek koşullar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla kendimizi disipline etmek, sorumluluklarımızı aksatmamak ve başkalarının duygularına saygı göstererek çekişmeli durumlardan kendimizi frenleyebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.