19 Ekim 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor. Güne özgüvenimiz, enerjimiz ve cesaretimiz yüksek başlıyoruz.  İşlerimizi basit tutmak yerine, her zamanki yaptıklarımızdan çok daha fazlasını yaparak farklılık yaratmak isteyebiliriz. Ayrıca bazı riskleri göze alabilir isteklerimizi elde etme fırsatı yakalayabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron kavuşumu, Merkür karşıtlığı etkili oluyor. Entelektüel ve duygusal yanlarımızı bütünleştirmekte zorluk çekebileceğimiz bir zaman dilimi. Fikir çatışmaları, iğnelemeler, inatlaşmalar gibi dezavantajlı durumlar söz konusu olabilir. Hazırlığımız olmayan görüşme ve toplantılarımız, onay gerektiren iş ve işlemlerimizi öğleden sonraya veya başka bir zamana bırakmak faydalı olabilir.

Günün ikinci yarısı ise Ay-Venüs trinesi sabırlı ve birbirimize karşı dürüst olacağımız enerjiler getiriyor. Karşılıklı olarak yararlı bir görüşme veya anlaşmaya varmak için bu enerjiden faydalanabiliriz. Zevkler normalden daha fazla ilgi çekici olabilir. Dolayısıyla tanıdık ve güvenilir bulduklarımızla huzur ve memnuniyet bulacağımız ortamlarda bulunabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Mars-Jüpiter atmışlığı etkinleşiyor. Cesaret, güven ve iyimser enerjiler içermekte. Zihinsel ve fiziksel enerjiniz yaratıcılığınızı ortaya koymanızı, sorunları çözerken çok daha kararlı olmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla rekabet ettiğiniz alanlarda ise atacağınız her adımda sizi ileriye yönelik doğru hedefe ulaştırabilir.

Hukuki konularda her zamankinden daha fazla anlaşma uzlaşma sağlayabilir sorunsuz ilerleme kaydedebilirsiniz.

Kişisel hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde terfi, avans gibi ödüller alabilirsiniz. Maddi fırsatlarda elde edebilirsiniz. Şansınızı birde piyango çekerek deneyebilirsiniz.

Var olan ilişkilerde evlilik kararı çıkabilir yada ailenize yeni bir bebek üye dahil olabilir. Fiziksel egzersiz, spora başlamak için de ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.