15 Ekim 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Kova burcunun evinde ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Güne heyecanlı, sabırsız ve aktif olabileceğimiz enerjiler veriyor.

Kişisel hak ve özgürlükler, toplumsal hassasiyetlik gösterdiğimiz konular ön plana çıkıyor. Çalışmalarımızda sıra dışı yöntemler geliştirebilir, ilişkilerimizde var olan sorunları marjinal çözümlerle aşabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu bağlantıyı etkinleştiriyor.

Günün gezegen hareketindeki Güneş- Rx Jüpiter Trinesi ile Yaşam enerjimiz artacak, maddi ve manevi başarı fırsatları ile karşılaşabiliriz. Jüpiter Retrosunu yaşamakta olduğumuz şu günlerde geçmişte başlatmış olduğumuz ama sonuç alamadığımız bazı alanlarda dönüşler yaşayabiliriz. Hukuksal ve eğitim konularında var olan meselelerimizdeki çabalarımızın neticesini alabiliriz.

Basın, yayıncılık, pazarlama ve ticari işlerle uğraş verenler oldukça verim sağlayacakları bir hafta geçirebilirler.

Daha önceden alacaklı olduğumuz finansal dönüşlerle yüzümüz gülebilir.

Sağlığımız ve formumuzu korumak için artan iştahımızın da önüne geçmeli, aşırı yeme-içme ve alkol alımında ölçülü olmaya çalışmalıyız.

Ayrıca spor ve açık hava aktiveleri ile kendimizi çok daha iyi hissedebiliriz.

Ay saat 15.33 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta geçiriyor. Günün geri kalanında planlarımızı istediğimiz gibi ilerletmekte zorlanabiliriz. Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz. Şartların belirsizleşmesi söz konusu olabilir. Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Dolayısıyla Ay boşlukta kaldığı zamanlarda, eksiklikler, hatalar ve eksik öğeler daha belirginleşir. En iyisi eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Vaktimiz varsa sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanmak veya spritüellik içeren çalışmalara yönelerek de değerlendirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.