16.09.2021, 15:43

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

16 Eylül 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Oğlak burcunun evinde ilerleyen Ay-Güneş ile trine ve Plüton ile kavuşum açılarını gerçekleştirdikten hemen sonra saat 08.39 da boşluğa giriyor. Ve mesai saatlerinin bitimine kadar olan aman boyunca boşlukta ilerliyor.

Bu zaman içinde bizlerde planlarımızı istediğimiz gibi ilerletmekte zorlanabiliriz. Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşamamız mümkün. Şartların belirsizleşmesi söz konusu olabilir. Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Dolayısıyla Ay boşlukta kaldığı zamanlarda, eksiklikler, hatalar ve eksik öğeler daha belirginleşir. En iyisi eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Vaktimiz varsa sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanmak veya spritüellik içeren çalışmalara yönelerek de değerlendirebiliriz.

Ay saat18.23 de Kova burcunun evine girişi ile özgün, yaratıcı ve ilerici olan enerjiler getiriyor.

Yaklaşık iki buçuk gün boyunca duygusal özgürlüğe olan ihtiyacımızda artış olabilir. Entelektüel duyarlılık, değişim ve sıra dışı deneyimlerle gelişmeye çalışabiliriz. Özellikle idealist, bağımsız ve toplumuna daha fazla duyarlılık gösterebiliriz.  Yine Ay’ın Kova burcundaki geçişinde faydalanacağımız adına enerji çalışmalarıyla şifa bulmak ve akupunktur tedavileri uygulamak için de ideal bir zamandır.

Ay Kova burcuna girişi ile Mars trinesini etkinleştiriyor. Akşam ilerleyen saatlerde etkileşen bu enerji ile sevdiklerimizle bağlantı kurmaktan özel bir zevk alacağımızdan sevdiklerimize duygularımızı yada kişisel kararlarımızı içtenlikle açabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.