15 Eylül 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Güne görev ve sorumluluk duygularımızın her zamankinden daha fazla güçleneceği enerjiler veriyor.

Gün boyu daha planlı olacak ve zamanımızı çok iyi yönetmeye çalışacağız. Dolayısıyla ne istediğimizi ve hangi hedefe doğru gitmemiz gerektiğinin kararlılığında ve sabrında olmaya çalışmalıyız.

Kalıcı olmasını istediğimiz bir şeyin temellerini oluşturmak adına girişimlerde bulunabilir, Ciddiyet isteyen konularda görüşmeler yapabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron karesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde duygusal ve fiziksel huzursuzluklar ve yaralanmalara maruz kalabiliriz. Dolayısıyla konu ve olaylar karşısında bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek faydalı olacak sevgili dostlar.

Yada zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs trinesi ile kendimizi daha özgür, daha becerikli hissedecek, daha iyi ifade edeceğiz. Bir insanı veya durumu kolayca ve doğru bir şekilde değerlendirebilme yeteneğine de sahip olabileceğiz. Yeni şeyler denemek, yenilik yapmak için yeni yol arayışı içine girebiliriz. Beklenmedik haberler alabilir, sürpriz durumlarla karşılaşabiliriz. Bu geçişi hayatımızın amacına yönelik olmayan eski alışkanlıklarımızdan kurtulmak, hayatımızda değişim başlatmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Ay günü Merkür karesiyle kapatıyor. Sevdiklerimizin yanımızda olduğu bu zaman diliminde ilişkilerimizde gerginlikler oluşabilir. Bu geçişin verimliliğimizin üzerinde stresli etkisini hissetmemek adına olumlu düşünceye odaklanmalı, memnuniyetsizlikleri bir kenara bırakmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.