14 Eylül 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günün ilk yarısını Yay burcunun evinde geçiriyor. Umut, iyimserlik, etkileme ve iyilik yapma arzularımız günün ilk yarısı etkili oluyor.

Sabah çok erken saatlerinde Ay-Jüpiter trinesi etkili olduktan sonra, Ay Öğle saatlerine doğru Yay burcunda son bağlantısını Mars karesini etkinleştiriyor.

Sosyal ilişkiler rekabetçi ve bazı durumlarda talepkar veya aşırı olabilir. Dolayısıyla bu stresli geçişte hayal kırıklığına uğramamak için sorumluluklarımızı sabırlı bir şekilde yerine getirebiliriz.

Ay 13.58–14.34 saatleri arası boşlukta kalıyor ve sonrasında Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. İki buçuk gün boyunca sorumluluk almamız, kendi işimize bakmamız, olgunlukla hareket etmemiz ve meseleleri kendi elimize almamız gereken enerjiler eşlik edecek.

Günün son saatlerine doğru Ay-Venüs ile atmışlık bağlantı içine giriyor. Ailemizle ve sevdiklerimizle keyifli eğlenceli şeyler yapabiliriz.

Günün gezegen hareketi ise Güneş-Neptün karşıtlığıdır. Birkaç gün fiziksel enerji düşüklüğü alışılmadık kafa karıştırıcı ve rahatsız edici durumlara neden olabilir. Yaşamınızdaki yönünüz veya amacınız geçici olarak belirsizleşebilir. Kendinizi yeterince ifade edemeyebilir, başkalarını anlamakta da güçlük çekebilirsiniz.

Finansal bir girişim veya resmi bir anlaşma için uygun bir zaman değil, planlarınızı buna göre ayarlamaya çalışın.

Zayıf karakterliyseniz bu transitten birkaç gün oldukça etkilenebilirsiniz. Alkol, ilaç ve keyif veren alışkanlıklara yönelerek cazip gelen bir kaçış yoluna sapabilirsiniz. Enerji ve zamanınızı çalışmak, üretmek ve faydalı şeyler için harcamaya gayret etmelisiniz.

Ayrıca bu görünümün yaratıcılık ve hayal gücünü büyük ölçüde arttıracak olması, sanatçılar ve müzisyenler için daha elverişli bir zaman olma eğilimdedir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.