27 Nisan 2017 tarihi itibari ile Ay Yeniay fazında ve gün boyu Boğa burcunun evinde ilerleyecek. Dün gerçekleşen Boğa burcunda Yeniayın huzur ve güven verici etkisindeyiz. İlişkiler, sanat, güzellik, estetik ve finansal meseleler gün boyunca önceliğimiz olacak.

Yeniayın enerjisi ile hayatımızla ilgili yeni kararlar alma cesaretini kendimizde fazlasıyla bulacağız ancak gökyüzünde Jüpiter, Satürn ve Merkür geri harekette.
Geleceğimizi daha doğru biçimde şekillendirmek adına geçmişi sorgulama gereği duyacağımız bir dönemdeyiz.
Gökyüzünde geri harekette konumlanan gezegenler motivasyonunuzu düşürebilir. Yaşamınıza yakından bakarak öncelik ve isteklerinizi yeniden gözden geçirebiliriz.
Zira Retro dönemleri hayatımızı yeniden yapılandırabileceğimiz ve önemli farkındalıklar kazanabileceğimiz zamanlardır.
Bu dönemlerde geçmişte bitmemiş yarım bıraktığımız ilişkilerimizdeki problemleri çözüme kavuşturma şansını elde edebiliriz. Büyük emek harcadığımız çalışmalarımız, projelerimiz yada yeteneklerimizi tekrardan değerlendirme fırsatıyla karşılaşabiliriz.
Yine finansal konularda somut sonuçlara yönelik istikrarlı adımlar atabiliriz.
Estetik güzellik adına değişim yaratmak, yenilikler yapmak, farklı bir imaj denemek adına uygun değil. Bu tür değişimleri 3 Mayıstan sonrasına ertelemek daha akıllıca olacaktır. Böylelikle memnun kalamayacağımız bir sonucu almayacak, hem paranız hem de zamanınızı boşa harcamamış olacağız.
Bu dönem sağlığımıza biraz daha özen göstermeli ve bağımlısı olduğumuz bir kötü huyumuzu yada alışkanlığımız Yeniayın enerjisinden faydalanarak bırakabiliriz.
Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.