Eskişehir Ticaret Odası’nın üyeleri İzmir’de gerçekleştirilen Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı’na konuk oldu.

Gözden kaçırmayın

Eskişehir’de ani sıcaklık düşüşü bekleniyor Eskişehir’de ani sıcaklık düşüşü bekleniyor

Eskişehir Ticaret Odası’nın gelinlik, moda tasarım ve tekstil sektöründeki üyeleri İzmir’de gerçekleştirilen Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı’na konuk oldu.

Eskişehir Ticaret Odası pandemi döneminin ardından ilk yurt içi fuar organizasyonunu gerçekleştirdi. ETO’nun gelinlik, moda tasarım ve tekstil sektöründeki üyeleri İzmir’de gerçekleşen ve bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti. Fuar ziyareti HES kodu ve aşı kartı kontrolü, ateş ölçümü gibi Covid-19 tedbirleri altında gerçekleştirildi. Konfeksiyon yan sanayi, kumaş üreticileri, konfeksiyon makineleri üreticileri, iplik imalatçılarının stant açarak ürünlerini sergilediği fuara 278 firma konuk oldu. Yerli ve yabancı olmak üzere çok sayıda ülke ve şehirden iş insanın ziyaretçi olduğu fuarda, ETO üyeleri sektörlerindeki yenilikleri görme ve yeni iş bağlantıları yapma fırsatı buldu.