İMZALAR ATILDI

Eskişehirspor’dan bir imza daha geldi. Bu hafta transfer konusunda durgunlaşan ve sponsorluk görüşmelerinin yanı sıra takıma katılacak futbolcularla görüşmelerini sürdüren Eskişehirspor’da 1 hafta aranın ardından bir imza daha geldi. Bu sezon şampiyonluk hedefleyen Eskişehirspor stoper Beytullah Çamurlu ile anlaşma sağladı.

beytullah-eskişehirspor2

KRD. EREĞLİ İLE ANLAŞMIŞTI

Uzun süredir Beytullah Çamurlu transferi ile uğraşan Eskişehirspor savunma oyuncusunu şehre getirerek resmi imzalar atıldı. Yeni sezon öncesinde Karadeniz Ereğlispor ile anlaşma sağlayan ancak Eskişehirspor’un teklifi üzerine Karadeniz Ereğli ekibinden ayrılmanın yollarını arayan Beytullah Çamurlu, anlaşma sağladığı kulüp ile anlaşmasını bozarak kendisini Eskişehirspor’lu yapan imzayı attı.

7.İMZA GELDİ

Eskişehirspor şampiyonluk için çıkacağı 2023-2024 sezonu öncesinde şuana kadar 7 futbolcu ile dış transferde anlaşma sağladı. Kırmızı Siyahlılar Tirespor’dan kaleci İhsan Turgut Kirveli, Karabük’ten golcü futbolcu Ercan Kuruçay, Anadolu Üniversitesi’nden orta saha oyuncusu Fatih Çakır, Doğu Beyazıt’tan forvet Hakan Aydemir, Çorlu’dan stoper Erdin Üzer, İnegöl Kafkasspor’dan kanat ve forvet Sergen Şakirler’in ardından son olarak da Beytullah Çamurlu ile anlaşma sağladı.