Eskişehirspor’da yönetim sponsorluk arayışlarını sürdürüyor. Yeni kaynaklar bulabilmek adına çalmadık kapı bırakmayan Es Es yönetimi geçtiğimiz günlerde İzmir’de sponsorluk görüşmesi gerçekleştirdi. Bu hafta içerisinde ise daha önce sponsorluk anlaşmasını çeken ETİ ile bir araya gelecek olan Eskişehirspor yönetimi yeniden anlaşmak adına bir görüşme gerçekleştirecek. Kırmızı Siyahlı yönetim anlaşma yaptığı sponsorlarla imza töreni düzenleyecek. Eskişehirspor yönetimi yapacağı sponsorluk anlaşmalarının ardından önümüzdeki hafta ise dış transferi hareketlendirecek. Görüşme yaptığı futbolcularla kaynak bulduktan sonra anlaşma sağlayacak olan Es Es yönetimi futbolcularla da resmi sözleşme imzalayacak.

O da gitmek istiyor

Yönetimin daha önce takımda kalacağını belirttiği genç file bekçisi Efehan Kaptan yönetimle bir araya gelerek takımdan ayrılmak istediğini dile getirdi. Yönetimin takımda kalmasını istediği futbolcu ile yaptığı görüşmenin ardından olumsuz cevap aldı. Genç kaleci Efehan Kaptan yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde Eskişehirspor forması giymek istemediği öğrenildi.

kestel

Kestel’e yakın

Kırmızı Siyahlıların geçtiğimiz sezon devre arasında transfer ettiği ve hiç forma şansı tanımadığı kaleci Enes Sancar Şahin’in Kestelspor ile anlaşma sağladığı öğrenildi. Genç kaleci takımın küme düşmesi ile birlikte takımdan ayrılması kesinleşmişti. Genç kaleci Kestel ile prensip anlaşmasına vardı.

Editör: Milli İrade