Yoğun program var

Es Şimşekler Futbol Kulübünde yaz dönemi yoğun geçiyor. Futbol okulunda yaş grupları yaz döneminde de sıkı bir çalışma programından geçiyor. Çavuşoğlu Futbol Sahasında yapılan çalışmalarda Es Şimşekler Futbol Kulübü yeni yeteneklerini keşfediyor. Sporcuların antrenmanlardaki çalışma azmi ve hırsı ilerisi adına umut verirken, antrenörleri de sevindiriyor. 

Yaz boyu sürecek

Yaş gruplarında çok sayıda sporcunun eğitim gördüğü Es Şimşekler Futbol Kulübünde Antrenör Erdinç Kuru ve ekipte yer alan uzman antrenörler birikimlerini geleceğin yıldızlarına aktarıyorlar. Tek tek sporcularla yakından ilgilenen antrenör ekibi, sporcuları daha hazır duruma getirmeye çalışıyorlar. Sporcuları velileri de yalnız bırakmazken, destek oluyorlar. Çalışmalar yaz boyunca devam edecek. 

Erdinç Kuru umutlu

Eski Kocaelisporlu futbolcu Erdinç Kuru yönetimindeki Es Şimşekler özellikle alt yapı anlamında oldukça iddialı. Erdinç Kuru, “Sporcularımızla birebir yakından ilgileniyoruz. Birçok Süper Lig takımlarıyla be profesyonel takımların alt yapıları ile hazırlık maçları oynuyoruz. Evlatlarımızı Türk futboluna kazandırmak için her şeyi doğru ve emin adımlarla yapıyoruz” dedi.
 

Editör: Milli İrade