Eskişehirspor yoğun bir maç temposuna giriyor. Kırmızı Siyahlılar 9 günde 3 maça çıkacak. Cumartesi günü deplasmanda Çatalcaspor’a konuk olacak olan Şimşekler, hafta içi mesaisinde ise 52 Orduspor’u ağırlayacak. Bu maçın ardından tekrar deplasmana çıkacak olan Es Es lider Yeni Mersin İdman Yurdu’na konuk olacak.

7 PUAN TOPLADIK

Kaptan dönüyor, Eren yok Kaptan dönüyor, Eren yok

Eskişehirspor 3.Ligde çıktığı son 4 karşılaşmada toplam 7 puan topladı. 8 puanla 16.sırada yer alan Kırmızı Siyahlılar’da Teknik Direktör Emre Özbayer ile yeni bir çıkış ve ivme yakalandı. Üst üste aldığı 2 galibiyetin ardından Amasya’da farklı yenilen Şimşekleri son maçında ise evinde Ağrıspor’u elinden kaçırmış ve 1 puana razı olmuştu.  Es-Es son 4 maçta 7 puan topladı. 

ÜST ÜSTE 3 MAÇ

Eskişehirspor zorlu bir maratona giriyor. Kırmızı Siyahlılar üst üste 3 tane zorlu maça çıkacak. 12. Hafta maçında Cumartesi günü İstanbul deplasmanında 13 puanla 11. Sırada yer alan Çatalcaspor ile karşılaşacak olan Şimşekler, ardından hafta içi mesaisinde 23 Kasım Çarşamba günü evinde 20 puanla 4. Sırada yer alan 52 Orduspor’u konuk edecek.

MERSİN DEPLASMANI

Hafta İçi mesaisinde Orduspor ile oynadıktan hemen 4 gün sonra Eskişehirspor deplasmanda 28 puanla zirvede yer alan Mersin İdman Yurdu’na konuk olacak. 27 Kasım Pazar günü deplasmanda oynanacak zorlu maçta şimşekler puan yada puanlar arayacak. Kırmızı Siyahlılar zorlu dönemeçte toplayabileceği maksimum puanları toplayarak ateş hattından kurtulmak istiyor.