Alınan Amasyaspor mağlubiyetinin ardından taraftarları önünde kendilerini affettirmek için Ağrıspor karşılaşmasına çıkan Eskişehirspor, güçlü rakibi karşısında yakaladığı net fırsatlardan yararlanamayarak mücadeleden golsüz eşitlikle ayrıldı ve haftayı 1 puanla kapattı. 

İLK YARI KISIRDI 
Eskişehirspor taraftarları önünde konuk ettiği Ağrıspor karşılaşmasında rakibini zorlamasına rağmen gol yollarında etkili olamadı. Maçın ilk yarısı kısır geçerken, Kırmızı Siyahlılar pozisyon bulmakta zorlandı. Ağrıspor’a ise pozisyon vermedi. İlk yarıda sadece 23’de Hasan Alp’in şutu dıları çıkarken, rakip takımda ise 32’de Muhammet Yılmaz’ın şutu Efehan’da kaldı. Devre golsüz eşitlikl sonuçlandı. 
 

Es-Es penaltı kaçırmıyor Es-Es penaltı kaçırmıyor

445C0023-1050-403C-94F5-A7693688A7A4

GÖZ YAŞLARINI TUTMADI 
Maçın ikinci yarısında rakibi karşısında etkili olan Eskişehirspor ne yazık ki son vuruşlarda etili olamadı. 61’de Onur Arı’nın şutu kalecide kaldı. 82’de Tolga’nın pasında Berkay kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda iyi vuruş yapamadı. Berkay kaçırdığı bu gol pozisyonunun ardından maçtan sonra göz yaşlarına hakim olamadı. Mücadele 0-0 berabere sonuçlanırken, Eskişehirspor haftayı 1 puanla kapattı.