İMZALAR YARIN ATILACAK
Eskişehirspor’da yeni Teknik Direktör Levent Kartop oldu. Kırmızı Siyahlı yönetim ince eleyip sık dokuyarak görüşme yaptığı teknik adamlar arasından Levent Kartop ile anlaşma sağladı. Kulüpten yapılan açıklamada ise “Yeni Teknik Direktörümüz Levent Kartop'un imza töreni 27/12/2023 Çarşamba Günü saat 13:30'da tesislerimizde yapılacaktır” denildi.

DENEYİMLİ TEKNİK ADAM
Eskişehirspor’un yeni teknik direktörü Levent Kartop son olarak Süper Ligde mücadele eden Sivasspor’da Teknik Direktör Servet Çetin’in yardımcılığını yaptı. Denizli’li olan 44 yaşındaki tecrübeli teknik adam, Denizlispor’da başladığı teknik adamlık kariyerinde, Utaş Uşakspor, Diyarbekirspor, Tire 1922, Denizlispor, Adıyamanspor, Kuşadasıspor’da teknik direktör olarak görev alırken, 1922 Konyaspor’da Sportif Direktörlük görevi yaptı. Son olarak ise Sivasspor’da yardımcı antrenör olarak görev aldı.

SUAT KAYA’NIN EKİBİNDEYDİLER
Eskişehirspor’un yeni Teknik Direktörü Levent Kartop’un ekibi de belli oldu. Eskişehirspor’da daha önce görev yapan teknik adam Suat Kaya’nın ekibinde yer alan Mithat Çulcuoğlu, Volkan Kilimci ve Nedret Kuru bu kez Levent Kartop’un ekibinde Eskişehirspor’da görev alacaklar.