SESSİZ SEDASIZ

Eskişehirspor yıllardır yaşanan çöküşün ardından yeniden şahlanmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Eskişehirspor yönetimi Başkan Erkan Koca önderliğinde gece gündüz arayışlarını da sürdürüyor. Transfer çalışmalarını sessiz sedasız sürdüren Es Es bir yandan da sponsorluk görüşmelerine devam ediyor.

ALTERNATİFLER GÖRÜŞÜLÜYOR

Teknik Direktör İbrahim Baş’ın raporu doğrultusunda alternatifli liste de ince eleyip sık dokuyan Eskişehirspor, kulübün menfaatleri doğrultusunda bütçesine uygun futbolcularla anlaşma sağlamak için çalışıyor. Her mevkiye alternatifli oyuncular alacak. Es Es yönetimi bu konuda da iç ve dış transferde görüşmeler devam ediyor.

SPONSORLUK GÖRÜŞMELERİ

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca ve yönetimi transfer görüşmelerinin yanı sıra kulübe maddi giriş yapabilmek adına sponsorluk görüşmelerini de sürdürüyor. Göğüs reklamı için anlaşma yapan, malzeme sponsoru ile yola devam eden Es Es yönetimi, farklı sponsorluk, stadyum reklam alanlarını doldurabilmek içinde çalışmalarına devam ediyor.

HABER BEKLİYORLAR

İç transferde Bartu Göçmen ve Efehan Kaptan’ın durumları netleşmiş değil…Ayrıca dış transferde anlaşan isimlerden İsmail Palta ve Kerem Eryılmaz imza atmak için yönetimden haber bekliyorlar. Bu oyuncuların dışında yönetim listedeki diğer isimlerle de pazarlıklara devam ettiği öğrenildi.