ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca “Küme düşme olayı olduktan sonra hemen çalışmalarımızı hızlandırdık. BAL için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya başladık. Anadolu Üniversitesi ile istişaremiz oldu. Bu doğrultuda transfer yapmaya başladık. Bu ligi çok iyi bilen bir hoca ile anlaşma sağladık. Hocamızın raporları doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

NOKTA TRANSFER YAPACAĞIZ

Şuana kadar anlaşma sağladığımız isimlerle imzaları attık. Transferlerimiz devam edecek. Eskişehirspor hiç hak etmediği yakıştıramadığı bu ligden çıkartacağız. Hocamız alternatifli bir liste verdi. Oyuncularla görüşmeye devam ediyoruz. Biz burada nokta transferler yaparak Eskişehirspor’u şampiyonluğa ulaştırmak istiyoruz.

PARA KAZANDIRIP ÖYLE GİDERLER

BAL Liginde oynamak istemeyen oyuncularla yollarımızı ayırıyoruz. Burada olmak istemeyenlerle yollar ayrılıyor. Efehan burada oynamak istemiyor. Bedava da gidemeyeceği için kendilerine kulüp bulup kulüp para kazanacaksa yolları ayırırız. Tolga ve Berkay buradan giderken Eskişehirspor’a para kazandırarak gitti. Biz burada dosya bırakmamak içinde uğraşıyoruz.

ONLİNE SATIŞ YAPILACAK

Geçtiğimiz sezonun sonuna doğru hatıra forması yaptık. Taraftarlarımızda büyük destek verdi. Elimizdeki mevcut formaların çoğunu verdik. Şuan göğüs sponsoru ile alakalı problem vardı. ETİ Firması ile özdeşleşmiştik, gönül isteri ki devam etseydi. Sponsorluk anlaşması nihayete erdi. Yeni sponsorla formalarımız basılmaya başladı. Satışlarımız online şekilde yapılacak. En yakın zamanda satışa çıkarılacak.

FİFA’DAN ONAY ALINDI

Yeni tesislerimiz yapılıyor. Alt yapımızın kullandığı saha FİFA’dan gelerek sahaya onay verdiler. Yeni sahamızda alt yapımız burada 1 hafta içinde çalışmalara başlayacak. 2 tane halı sahamızın üstü kapanmaya başlandı. Modern tesislerimizde son çalışmasalar yapılıyor. Kasım ayı içerisinde tesislerimizi teslim alacağız.

KİRALIK GİDECEK

İlker Sayan ile görüşeceğiz. İlker’i kiralık modelle vereceğiz. Şampiyon olursak gelecek sezon profesyonel ligde İlker ile yola devam etmek istiyoruz. Sözleşme uzatmaya çalışacağız. İlker ile 3.Ligde İlker ile yeniden takımda buluşacağız. İlker’de Eskişehirspor’dan kopmak istemiyor.

KALECİ TRANSFERİ BEKLEMEDE

Kaleci Onur ile teknik heyetin raporu doğrultusunda görüşme yaptık. Bu konu ile ilgili Onur’la teknik heyetimiz görüşmeler yapıyor. Efehan’ın durumu önemli. Efehan takımdan ayrılmadığı sürece kaleci transferi yapmayacağız” dedi.