BELKİ 1 TANE

Eskişehirspor yaptığı 18 yeni transfer ile dış transferi tamamladı. Kırmızı Siyahlı yönetim büyük bir çaba ile transfer yasağını kaldırmanın başarısının yanı sıra yaptığı transferlerle de kadroyu güçlendirdi. Transfer Komitesi Başkanı ve Eskişehirspor Teknik Asbaşkan Anıl Koçhan transferi yüzde 90 tamamladıklarını dile getirdi. Koçhan, “Çok iyi bir forvet veya kanat oyuncusu bulabilirsek alabiliriz onun dışında transferi tamamladık diyebilirim” dedi.

eskişehirspor-transfer-2

TRANSFERİ TAMAMLADIK

Hem bu sezon hem de gelecek sezona dair güçlü bir kadro oluşturduklarını ifade eden Koçhan “Bugün itibariyle transferi yüzde 90 itibariyle tamamladık. Ekstra bir forvet veya kanat oyuncusu olursa ona göre bakarız. Şuan itibariyle transferi tamamladık. Yeni oyuncularımız takıma olumlu katkı vereceğini düşünüyorum” dedi.

FUTBOLCULAR GÖREVİNİ YAPACAK

Eskişehirspor yönetimi olarak hem transfer yasağının kaldırılması hem de transferler konusunda üzerlerine düşen görevi yaptıklarını dile getiren Koçhan “Bizler yönetim kurulu olarak gerekeni yaptık. Transferi açtık. Ona göre takıma katkı saplayacak isimleri aldık. Artık son söz oyuncularımızda. Sahada gereken iyi şekilde mücadele vererek ligde kalma adına gerek puanları alacaklardır diye düşünüyorum” dedi.