Eskişehirspor 2022-2023 sezonunda son kez taraftarları önünde sahaya çıkıyor. Rakip Elazığspor olacak. Çok kritik bir dönemden geçen ve ligde kalması için mucizeleri gerçekleştirmesi beklenen Eskişehirspor evinde oynayacağı son maçtan galibiyetle ayrılmak istiyor. Zorlu karşılaşma saat 15.00’da başlayacak.

GALİBİYET ŞART

19360 km yol yaptılar 19360 km yol yaptılar

Ligin sonuna yaklaşılırken, Eskişehirspor ligde kalma adına mücadelesini son düdüğe kadar sürdürüyor. Kırmızı Siyahlılar mucizeyi gerçekleştirmek için bugün son kez taraftarları önünde sahaya çıkıyor. Ligde kalan son 2 maçını kazanmak ve rakiplerinin de puan kaybetmesini beklemek zorunda olan Şimşeklere galibiyetten başka sonuç yaramıyor.

SONUÇLAR ÇOK ÖNEMLİ

Eskişehirspor olası bir puan kaybında ise profesyonel liglere taraftarlarının önünde veda edecek. Eskişehirspor için tek çare kazanmak olurken, rakipleri Yomraspor ve Edirnespor’un ise mağlup olmaları beklenecek. Eskişehirspor kazanıp, rakipleri de puan almaları durumunda Eskişehirspor yine lige veda edecek.

MAÇ SAAT 15.00’DA

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri nedeniyle hafta içerisinde bugün sahaya çıkacak olan Eskişehirspor zorlu karşılaşma için hafta boyunca sıkı bir çalışma gerçekleştirdi. Teknik Direktörü Sezgin Coşkun nezaretinde yapılan antrenmanlarda futbolcuların moral ve motivasyonları yüksek tutulmaya çalışıldı. Es Es bugün saat 15.00’da taraftarları önünde son maçına çıkıyor.