Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayesinde, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası ve Eskişehir Ticaret Borsası’nın desteğiyle 24 Mayıs Çarşamba günü, Türkiye Teknoloji Buluşmaları gerçekleştirilecek. Eticaret Merkezi A.Ş ve Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) tarafından Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve gün boyu sürecek olan etkinliğin ana konusu ise “Dijital İşler" olacak. "E-ticaret & E-ihracat, Dijitalleşme, Metaverse, NFT, Blockchain" gibi ticaret dünyasının gündeminde olan konuların derinlemesine ele alınacağı etkinlikte Türkiye’nin e-ticaretteki ve dijital işlerdeki öncü firmalarının kurucuları, patronları, yöneticileri tecrübelerini paylaşacak.

ODA BAŞKANLARI DA DİJİTAL DÖNÜŞÜME DİKKAT ÇEKECEK

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan’ın, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’in, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş’ın da konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte Eticaret Merkezi CEO’su Merter Özdemir, Teknolojide Kadın Derneği Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney, PttAVM CEO’su Hakan Çevikoğlu, DHL Başkan Vekili & CIO’su Burak Ertuna, TOBB E-Ticaret Meclisi Başkanı ve Trendyol İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar konuşmacı olarak yer alacak.

DİJİTAL TİCARETE YÖN VERENLER ESKİŞEHİR’DE BULUŞACAK

Burcu Hakyemez Dal’ın sunuculuğunu üsteleneceği etkinlikte ayrıca Trendyol İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil, İkas İş Geliştirme Müdürü Umut Akgül, Fütürist Otelci ve

Deneyim Tasarımcısı Cem Kınay, EDGE- Manza- Zaya House Kurucusu & Yapımcı Elif Dağdeviren, Vartabi Genel Müdürü Gonca Soyluoğlu, Little Caesars CMO’su Pelin Çiftçioğlu, FLO E-Ticaret It & Dijital Ürün Yönetim Direktörü Erçin Hamarat, Digital Rönesans A.Ş. Kurucusu, Ceo & Metaverse Union Kurucusu ve Yön. Kur. Üyesi Filiz Dağ, Mükellef Co-Founder & CEO’su Kenan Açıkelli, Enerjisa Perakende Satış Şirketleri Genel Müdürü Ersin Esentürk, OBSS Teknoloji CPO’su Sühendan Işık, Sentinus Koçluk ve Danışmanlık Kurucusu Sezin Sivri, Exporgin Genel Müdürü Mehmet Erdemi, Mentoreis Consulting CEO’su İlhan Selçuk, Digital Exchange CEO’su Emrah Pamuk e-ticarete ve dijital dönüşüme yönelik görüşlerini aktaracak.

ESKİŞEHİR E-TİCARET MERKEZİ’NİN FAALİYETLERİ TANITILACAK

Gün boyu sürecek olan etkinlikte Eskişehir Ticaret Odası tarafından e-ticaret yapmak veya mevcut e-ticaretini geliştirmek isteyenlere öncülük etmek için kurulan Eskişehir E-Ticaret Merkezi’nin de faaliyetleri tanıtılacak. Etkinliğe katılmak isteyenler www.teknolojibulusmalari.com web sitesinden ücretsiz olarak kayıt oluşturabilecek.