Eskişehir’e gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, beraberindeki heyetle birlikte Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

KKTC’de “Yükseköğretimde Uluslararasılaşma ve Dijitalleşme” konuşuldu KKTC’de “Yükseköğretimde Uluslararasılaşma ve Dijitalleşme” konuşuldu

Valiliğe gelişinde Vali Ayyıldız tarafından karşılanan Genel Başkan Destici, günün anısına Valilik Şeref Defterini imzaladı. Ziyaret sırasında konuşan Genel Başkan Destici, Eskişehir’in;  her alanda gelişen ve kendini yenileyen önemli bir il olduğunu kaydederek, Vali Ayyıldız’a yeni görevinde başarılar diledi. Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ayyıldız ise, Genel Başkan Destici’yi Eskişehir’de ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.  Eskişehir’in bulunduğu yerden daha iyi yerlere ulaşmasını sağlamak adına şehrin tüm dinamikleriyle birlikte çalışmak istediklerini ifade eden Vali Ayyıldız, iyi niyet dileklerini ileten Genel Başkan Destici’ye ve beraberindeki heyete teşekkür etti.