Eskişehirspor’da yeni sezon kaptanlık pazı bandını takacak takımın abisi konumunda olan Onur Bayramoğlu ve Utku Kızılkaya antrenman öncesi açıklamalarda bulundu.

Onur Bayramoğlu, “Taraftar açısından söylenecek bir şey yok bu sezonda onları bekliyoruz. Bu sezonda futbol bilinci ile oynayacağımız ve izleteceğimizi düşünüyorum. Şu an burada bulunan genç arkadaşlar tecrübelendiler. Herkes sorumluluk almayı istiyor. Eskişehir camiasını üzerine koyarak devam edeceğim. Taraftardan tek isteğim bizi desteklemeleri bizi yalnız bırakmamaları” ifadelerini kullandı.

Kendimizi sahada göstermek istiyoruz

Şimşek; ‘Çok yoruldum’ Şimşek; ‘Çok yoruldum’

Utku Kızılkaya, “Sezona iyi başladık her şey iyi gidiyor. Bu sezon 3. Ligte mücadele edeceğiz. Geçen sene yapmış olduğumuz hataları gözlemlerini yapmaya başladık. Takım olarak daha derli toplu futbol oynayarak kendimizi sahada göstermek istiyoruz. Geçen sene taraftarımızın desteği vardı. Taraftarlarımız olmadan olmuyor. İnşallah güzel bir sezon geçer.  Sağ bekte görev yapıyorum şu an aynı zamanda sol tarafta da oynayabiliyorum hoca nerede görev verirse her mevkide görev yaparım” dedi.