Bu kapsamda gerçekleştirilecek Futbol Yaz Okulu için kayıtlar başlıyor. 7-14 yaş arası çocukların ücretsiz olarak kayıt olabileceği yaz okulu programı, Behiç Erkin Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek. Talep bırakma işlemleri ise 0 (530) 158 34 28 numaralı telefonla sağlanacak. 13-28 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek talep bırakma işleminin tamamlanmasının ardından 1 Temmuz Pazartesi günü dersler başlayacak. 

4 Eylül’e kadar devam edecek ve kontenjanın sınırlı olduğu Futbol Yaz Okulu hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, 0 (530) 158 34 28 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

Plaj Voleybolu yaz kursu

Ayrıca 11-17 yaş arası çocuklar için de Plaj Voleybolu Yaz Kursu düzenlenecek. Tepebaşı Belediyesi ana hizmet binası yanında bulunan kum sahada gerçekleşecek. 13 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek kayıtların ardından 6 Temmuz haftasında dersler başlayacak.

Cumartesi-Pazar olmak üzere haftada iki gün gerçekleştirilecek kursa kayıt olmak isteyenler görselde yer alan QR kodu okutarak veya https://tinyurl.com/plajvoleybolu linkine tıklayarak kayıt formuna ulaşabiliyor.

Editör: Onur Şentürk