CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Hacı Süleyman Çakır Huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek, onlarla sohbet etti, bayramlarını kutladı.

Gözden kaçırmayın

Eskişehir'de konut satışında artış Eskişehir'de konut satışında artış

CHP’li Çakırözer, Kurban Bayramı’nda Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlıları ziyarete ederek, Kurban Bayramlarını kutladı. Parti yöneticileri ile gerçekleştirdiği ziyarette huzurevi sakinleriyle tek tek bayramlaşan Çakırözer, huzurevi sakinlerine sağlıklı, mutlu uzun ömürler diledi.

BAYRAMLARINI KUTLADI, SOHBET ETTİ

Çakırözer, bayram ziyaretleri kapsamında, Hacı Süleyman Çakır Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. Huzurevi sakinlerini odalarında ziyaret ederek, onlarla tek tek sohbet etti. Konuşması sırasında tüm huzurevi sakinlerine fedakarca yürüttükleri hizmetler için teşekkür eden Çakırözer,  “Siz tecrübeli büyüklerimizden öğrenecek çok şeyimiz var.  Hepimizin ortak dileği sizlerin en iyi koşullara sahip bir biçimde yaşamlarınızı sürdürebilmeniz” diye konuştu. Ziyareti sırasında huzurevi çalışanlarına da teşekkür eden Çakırözer, onlarla birlikte yemek yedi. Çakırözer, “Tecrübeli büyüklerimizin huzurevindeki yaşadığı memnuniyet bizler için çok önemli. Değerli büyüklerimizin huzuru ve mutluluğu için büyük emek harcayan tüm yönetici ve personel arkadaşlarımıza da teşekkür ederim, bayramlarını kutlarım” dedi.