TAT VERMEDİ

Ligin ikinci yarısını Antalya kampı ile sürdüren Eskişehirspor ilk hazırlık karşılaşmasında Bölgesel Amatör ekiplerinden Burdur MAKÜ ile karşılaşmıştı. Şimşekler bu özel maçta kalesinde 6 gol görerek ağır bir yenilgi aldı. Oynanan futbol ise sezon başındaki hazırlık maçları ve ilk yarıda oynanan 13 karşılaşmada olduğu gibi yine tat vermedi.

İSTEBİLENİ VEREMEDİLER

Eskişehirspor ligin ilk yarısında oyun anlamında istenileni verememiş, ancak skor alarak ilk yarıyı lider olarak kapatmayı başarmıştı. Ancak Eskişehirspor ligde çok önemli ve kritik maçlarda ise yaşadığı puan kayıplarının yanı sıra oynadığı kötü futbolla da eleştirilmişti. Buna rağmen Es Es ilk yarıyı lider olarak kapattı.

EKSİKLER KAPATILMALI

Sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya’da sürdüren ve şampiyonluk hedefleyen Eskişehirspor, buradaki ilk hazırlık maçında ağır bir yenilgi aldı ve camiada yeniden tedirginlik yarattı. İkinci yarının başlamasına az bir zaman kala henüz transfer yapılmaması ve eksik bölgelerin ise doldurulması kafalarda soru işareti yarattı. Eskişehirspor’un oynanan hazırlık karşılaşmasının ardından acilen takviyeye ihtiyacı olduğu bir kez daha göründü.