UNUTTURMAK İSTİYORLAR
Polatlı yenilgisini unutmak ve unutturmak adına Eskişehirspor pazar günü evinde Geredespor’u konuk edecek. Kırmızı Şimşekler için olmazsa olmaz maçlardan birisi olan karşılaşmada puan kaybına ise ne taraftarın nede camianın tahammülü bulunmuyor. Özellikle iç sahada puan kaybetmemesi gereken Şimşekler kazanmak için sahaya çıkacak.

HEDEF GALİBİYET
Ligde şampiyonluk hedefleyen ve rakipleri ile arasındaki puan farkını açacakken hafta içerisinde aldığı Polatlı yenilgisi ile yeniden rakiplerini yarışa ortak eden Eskişehirspor bu kez hata yapmak istemiyor. Taraftarlarının da desteğini arkasına alacak olan Şimşekler Gerede karşısında kazanmaktan başka bir şey düşünmüyor.

MAÇ SAAT 14.00’DA
Özellikle son Polatlı maşında gösterilen kötü performanstan dolayı eleştirilen futbolcuların yanı sıra oyuna müdahaleleri ile de eleştirilen Teknik Direktör İbrahim Baş’ın bu maçta revizyona gitmesi bekleniyor. Gereken bütün uyarıları da oyuncularına yapan Baş futbolcularından galibiyetten başka bir şey beklemiyor. Eskişehirspor’un sahasında oynayacağı zorlu Gerede karşılaşması pazar saat 14.00’da başlayacak.

SERDAR ZOR ERDİN YOK
Eskişehirspor’da pazar günü oynanacak Geredespor karşılaşması öncesinde 2 eksik bulunuyor. Kırmızı Siyahlılarda sakatlığı devam eden Erdin Uzer Gerede karşılaşmasında da forma giyemeyecekken, son oynanan Polatlı Belediyespor karşılaşmasında sakatlanan ve bilek bağları zedelenen kaptan Serdar Sudun’un da pazar günü oynanacak karşılaşmada oynamasının zor olduğu öğrenildi. 2 futbolcunun da tedavilerinin devam ettiği gelen bilgiler arasında.

FATİH 11’DE OYNAYABİLİR
Eskişehirspor’da son oynanan Polatlı Belediyespor karşılaşmasında takımın gösterdiği kötü performansın ardından Teknik Direktör İbrahim Baş’ın kadroda revizyona gitmesi bekleniyor. Özellikle Polatlı maçında orta sahada yaşanan aksaklıklar ve boşlukları da göz önünde bulunduran Baş’ın başarılı futbolcu Fatih Çakır’ı 11’de oynatması bekleniyor.