Ü M İ T L E R İ M İ Z B İ T M E D İ

ÜMİTLERİMİZ BİTMEDİ

Siyah Kırmızılıların başarılı ve golcü isimlerinden Sergen Şakirler “Önümüzde 4 maç var. Öncelikle şunu söyleyeyim. Biz hiçbir zaman umudumuzu kaybetmedik. Burada Polatlı’yı yendiğimiz takdirde işler çok daha farklı olacak. Net bir şekilde inanıyor ve güveniyoruz. Camiamız da son maç kazanmış olsaydık çok daha farklı bir hava olacaktı. Ama yine de şampiyonluk için biz futbolcular olarak güveniyoruz Taraftarların bize inanmasını istiyoruz. Polatlı ile başlayarak 4 maçımızı kazanacağız. Burası Bölgesel Amatör Lig. Her maç zor burada.  Herşey olabilir. İlk yarı biz 5 puan öndeydik. Şimdi ikici yarıda yine olabilir. Taraftarımızı her zaman olduğu gibi tribüne bekliyoruz. En büyük desteği yine onlar verecekler. İnşallah erken dakikalarda gol bulur ve taraftarımızla bütünleşiriz. Ben şampiyonluk için ümitlerimi tüketmedim.

S O N D Ü D Ü Ğ E K A D A R

SON DÜDÜĞE KADAR

Şimşeklerin başarılı eldiveni Turgut Kirveli “İlk devre çok iyi bir gidişatımız vardı. İkinci yarı biraz takıldık. Şuan hiçbir şey bitmiş değil. En büyük rakibimizle oynayacağız. Herkes hesap kitap yapıyor. Son 4 maçta herkes birbiri ile oynayacak. Biz bu maçı kayıpsız atlatırsak şampiyonluğun en büyük favorisi biz olacağız. Geçen hafta talihsizlikten dolayı çok üzgünüz. 5 puanlık fark 4 maç için çok az bir fark. Son gülen biz olacağız. Son düdüğe kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapıp, sonunu güzel bitirmek istiyoruz.

O K U P A Y I B İ Z K A L D I R A C A Ğ I Z

O KUPAYI BİZ KALDIRACAĞIZ

Eskişehirspor’un başarılı sol bek oyuncusu Hayrettin Cengiz “4 maç kaldı. Çok hayal ettiğimiz bir durumda değiliz ama her şey bitmiş değil. Matematiksel olarak hala şampiyonluk şansımız devam ediyor. Bu hafta alacağımız bir galibiyet yeniden başlamak gibi bir şey. Biz bu şehre bir söz verdik. Her ne kadar şuan işler iyi gitmemiş olsa da bizim hala umudumuz var. İsteği arzuyu sahada hem taraftara hem şehre göstereceğiz. Aklımızdaki tek şey bu kulübü bir üst lige çıkartmak. Onun için çabalayıp mücadele edeceğiz. Pazar günü herkesi bizi desteklemeye davet ediyoruz. Haklı olarak endişe duyuyorlar. Kulüp yıllardır sıkıntı içerisinde. Hep bir düşüş yaşamış. Şuan beklentiler çok yüksek. Sezon başı gelen isimler bu ligin en iyi oyuncuları. Bu beklentide oldukları için tepkileri de büyük oluyor. Haklılar. Biz hala son sözümüzü söylemedik. Puan kayıpları oldu ama yolun sonunda o kupayı kaldıracak olan biziz. Bu hafta kazanarak son 4 maçı da yenerek o kupayı bu şehre getireceğiz” dedi.

Göksel DEMİRAL