Kendi evinde hata yapmak istemeyen Şimşekler, arka arkaya alınan yenilgilerin ardından, seyircisi önünde galip gelerek, kötü gidişe son vermeye çalışacak.

Eskişehirspor pazar günü evinde Bucaspor ile çok önemli bir maça çıkacak. Kendi evinde hata yapmak istemeyen Şimşekler, arka arkaya alınan yenilgilerin ardından, seyircisi önünde galip gelerek, kötü gidişe son vermeye çalışacak.

Çift idmanla hazırlık

Eskişehirspor’un, Bucaspor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde, Teknik Direktör Cem Karaca ve ekibi yönetiminde sabah başlayan antrenmanda oyuncular, fitness salonunda gruplar halinde çalışmalarını tamamlarken, akşam başlayan antrenmanda ısınmanın ardından dar alan pas ve teknik çalıştılar.

Poşeti koklayıp grafitiye yumruk savurdu (VİDEO HABER) Poşeti koklayıp grafitiye yumruk savurdu (VİDEO HABER)

Tam kadro olacaklar

Ligin ilk iki haftası hariç, kırmızı kart cezaları sebebiyle ilk 11’inde sürekli sahada değişikliğe gitmek zorunda olan kırmızı siyahlılar, ideal 11’ine Bucaspor maçıyla dönecek. Genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu takımda Teknik Direktör Cem Karaca “Pazar günü tam kadro sahada olacağız” dedi.

Cezaları sona erdi

Ligin 2.Haftasında Şanlıurfaspor mücadelesinde kırmızı kart görüp, TFF tarafından 4 maç ceza alan Tolga Yakut ve Diyarbakır deplasmanında gördüğü kırmızı kartla 1 maç ceza alan Utku Kızılkaya, pazar günü oynanacak Bucaspor maçında tekrar formaya kavuşacak.

bir maçtan fazlası 3

Tribünden takip edecek

 TFF 2.Lig 5.Hafta mücadelesi, Diyarbakır deplasmanında müsabaka ardından tedbirli olarak PFDK'ya sevk edilen ve 5 resmi müsabakadan men edilen Karaca, Bucaspor karşılaşmasını tribünden takip edecek. Takımı yardımcı antrenör Erhan Albayrak yönetecek.

bir maçtan fazlası 2

Kalede değişim olasılığı yüksek

Zonguldak deplasmanında yediği 3 golde hatalı çıkışlar yaparak eleştirilere neden olan genç kaleci Cengiz Alp Köseer bu maçta dinlendirilebilir. Geride kalan 6 maçta Eskişehirspor kalesini koruyan ve kalesinde 15 gol gören Cengiz Alp Köseer özellikle ilk haftalarda başarılı kurtarışları ile de dikkat çekmiş kalede güven var hissiyatını tüm izleyenlere getirmişti. Son oynanan 4 maçta 14 gol yiyen Köseer’i teknik kadronun dinlendirmesi ve Bucaspor maçında kaleyi diğer maçlarda yedek soyunan bir başka genç file bekçisi olan Efehan Kaptan’a teslim etmesi bekleniyor.