Büyükşehir Belediyesi’nin personel için gerçekleştirdiği hizmet içi eğitimi sona ererken, Odunpazarı’nın eğitimlerinin devam ettiği bildirildi.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri, Zabıta, Hukuk, Gençlik ve Spor Hizmetleri, Bilgi İşlem, Mali Hizmetler, Park ve Bahçeler, İtfaiye, Ulaşım Daireleri Başkanlıkları tarafından gerçekleştirilen bilgilendirme toplantıları bir hafta sürdü. Hizmet İçi eğitim Kurulu tarafından belirlenen konuların anlatıldığı eğitimlerde personelin, bilgi ve yeteneklerinin arttırılması, geliştirilmesi ve bilgilerinin güncel tutulması amaçlandı. Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirilen toplantılarda, farklı konularda hizmet veren personeller, katıldıkları eğitimlerde kendi birimi dışındaki işleyişler hakkında da bilgi edindiler. Her yıl Haziran ve Aralık aylarında gerçekleştirilen eğitimde, bu yıl Covid-19 tedbirlerine de dikkat edildi.

 

ODUNPAZARI’NDA SÜRÜYOR

 

TEBEV’den evlerde bayram temizliği TEBEV’den evlerde bayram temizliği

Odunpazarı Belediyesi, belediye personelinin kişisel ve sektörel gelişimi için hizmet içi eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Son olarak gerçekleştirme görevlilerine Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonunda hizmet içi eğitim verildi.

Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından verilen eğitime çok sayıda gerçekleştirme personeli katıldı. Eğitimde gerçekleştirme görevlilerine kurumsal e- posta kullanımı ve e-posta güvenliği konularında bilgi verdi. Yetkililer, belediye personeline yönelik hizmet içi eğitimlerin devam edeceğini belirtti.