Başarıya ödül

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Sisteminin başarılı öğrencileriyle farklı ülkelerde bir araya gelmeye devam ediyor. Eskişehir de dâhil olmak üzere bugüne kadar 30’u aşkın ilde gerçekleştirilen törenlerin bu seferki durağı Kosova ve Makedonya oldu.

GÜNCEL 23.05.2017 - 06:53 23.05.2017 - 06:53

Bu kapsamda Açıköğretim Sisteminden Sorumlu Rektör Yardımcısı ve Açıköğretim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yücel Güney 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Batı Avrupa Programları Ara Sınavları için ziyaret ettiği Kosova ve Makedonya’da başarı öğrencilere belgelerini takdim etti. Bölüm ve program bazında dereye giren öğrencilerin başarı belgelerini aldıkları törene; Prof. Dr. Yücel Güney ile Kosova Bürosu Yöneticisi Esen Spahi Kovac ve Makedonya Bürosu Yöneticisi Ertan Derviş katıldı.

 İNGİLİZCE ÖĞRENİM BAŞLAYACAK

 Açıköğretim Sistemi Batı Avrupa programlarındaki güncel gelişmeleri hakkında bilgi veren Prof. Dr. Yücel Güney, Kosova ve Makedonya programlarında Eylül ayından itibaren İngilizce dilinde de öğrenimin başlatılacağını duyurdu. İngilizce öğrenimin öncelikli olarak Uluslararası İlişkiler ve İşletme lisans programlarında başlayacağını belirten Prof. Dr. Yücel Güney bu yeni gelişme sayesinde Türkçe bilmeyenlerin de Açıköğretim Sistemine kayıt olabileceğinin altını çizdi. 2012-2013 öğretim yılında Batı Avrupa programları kapsamında Makedonya ve Kosova programlarında kayıtlı öğrenciler için ilk defa gerçekleştirilen başarı belgesi takdimi toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@