Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, EBB Adayı Ayşe Ünlüce ile birlikte Eskişehirli vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç ve Ünlüce son olarak Han ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ataç ve Ünlüce Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ile birlikte ilk olarak CHP Han İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada partililer ile görüş alışverişinde bulundu. Han’da gerçekleştirilen seçim çalışmaları hakkında İlçe Başkanı Deniz Açık’tan bilgi alan Ataç ve Ünlüce çalışmalarında başarılar diledi.

Ataç Ve Güllüce (2)

İlçe ziyaretinin ardından Hanlılara hizmet veren esnafları ziyaret eden Başkan Ataç ve Ünlüce, esnaflara bol kazanç temennisinde bulundu.

Muhtarların taleplerini dinlediler

Han Belediyesi Sosyal Hizmet binasında muhtarlar ile bir araya gelen Başkan Ataç ve Ünlüce, burada mahallelere ilişkin istek ve talepleri dinledi. Muhtarlar buluşmasında konuşan Başkan Ataç, “Muhtarların görevi gerçekten çok önemli. Bizimle ve vatandaş arasında hizmet açısından köprü görevi görüyorsunuz. Mahallenin eksiklerini vatandaşın talebini en iyi sizler biliyorsunuz. 31 Mart seçimlerinde sizler de demokratik ortamda yarışa gireceksiniz. Ben sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Han Belediye Başkanımız Erdal Şanlı ilçemizde yaptığı çalışmalarla, festivallerle ilçeyi daha görünür ve tanınır kıldı. Erdal Başkan buraya kültürü ve sanatı getirdi. O nedenle de Erdal Başkanın hakkı ödenmez” dedi.

Ataç Ve Güllüce (3)

EBB Adayı Ayşe Ünlüce, “Büyükşehir Belediyesi olarak sizlere en iyi hizmeti getirmek için çalıştık. Bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecek. Sizlerin, vatandaşın istek ve taleplerine her zaman cevap vermeye çalışacağız. Ben belediyeciliği Yılmaz Hocamdan, Ahmet Abimden, Kazım abimden öğrendim. Belediyecilik konusunda tecrübeli ve deneyimliyim. 31 Mart’tan sonraki süreçte her zaman olduğu gibi yine yanınızda olacağım. Erdal Başkanımız da kendine verilen görevi layıkıyla yerine getirdi. Kendi yapabileceklerini yaptı, Büyükşehir’in yapması gereken hizmetleri de bizlere ileterek sizlere güzel hizmetler getirdi. Ben bu dönemde onu yalnız bırakmayacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı da, “Göreve geldiğim günden bugüne her konuda muhtarlarımızın isteklerine cevap vermeye çalıştım. Mahallelerimizde birçok konuda hizmet götürdük, bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Koçer ailesini ziyaret ettiler

Başkan Ataç ve Ünlüce son olarak Ramazan ve Ayşe Koçer’e misafir oldu. Koçer ailesi ve komşuları ile bir araya gelen Başkan Ataç ve Ünlüce, vatandaşlarla da bol bol sohbet etme imkanı buldu. Öte yandan Han Eli Kadın Kooperatifi üyesi kadınlarla da bir araya gelen Başkan Ataç ve Ünlüce, kendilerini tebrik etti.