AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kan bağışı etkinliğine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve AK Parti Milletvekili adayları katılım sağladı.

Büyükdere’yi sel bastı (VİDEO HABER) Büyükdere’yi sel bastı (VİDEO HABER)

Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, kan bağışında bulunarak, Kızılay'ın başlattığı kan bağışı seferberliğine dikkat çekti. Başkan Sezer yaptığı açıklamada, "Kan, sürekli bir ihtiyaçtır. Bilhassa 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin de neticesinde ciddi ölçüde azalan kan stoku, her zamankinden daha önemli bir hassasiyeti de meydana getirmiştir.

akparti-kan-bağış-2

Biz de bu seferberliğe dikkat çekmek ve Kızılay'a destek olmak amacıyla İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Kadın ve Gençlik Kollarımızı ve Mahalle Teşkilatlarımız ile birlikte kan bağışında bulunduk. Programımıza teşrifleriyle bizleri onurlandıran Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız, Eskişehir Milletvekili adayımız Fatih Dönmez’e, tüm Milletvekili adaylarımıza, İl Başkanımıza, Teşkilatımıza ve destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İtinayla bizlere destek olan Kızılay çalışanlarına ve yetkililerine de hassasiyetleri için teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerine yer verdi.