Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Batıkent ve Çamlıca Mahallesi’nde bulunan ve 2 parkta incelemelerde bulundu.

Mahallelilerden gelen yeşil alanlara daha fazla piknik masası, bank ve yeşil alan düzenlemelerine ilişkin talepler üzerine parkları yerinde inceleyen Başkan Ataç, mahalle sakinleri ile de görüş alışverişinde bulundu. Batıkent Mahallesi Çandar Sokak’ta bulunan yeşil alan ile Çamlıca Mahallesi Buğra Sokak'taki parkta vatandaşlar ile buluşan Başkan Ataç, “Tepebaşı’nda halkımız için bir mola yeri, soluklanma noktası işlevi gören parklarımızı önemsiyoruz.

T E P01768

Yeşil alan oranları ile zaten başarılı bir seviyede bulunan ilçemize yeni parklar yaparken, mevcut parklarımızı da yenilemeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız da ihtiyaçları doğrultusunda bizlere taleplerini iletiyor, imkanlarımız ölçüsünde bunları karşılıyoruz. Bugün de Batıkent ve Çamlıca Mahallelerimizde hemşehrilerimizin taleplerini yerinde dinledik. Mahalle sakinlerimiz için parklarımız çok önemli. Bizlere ulaşan talepler doğrultusunda çevre düzenlemeleri yapacağız, vatandaşımızın hizmetindeyiz” diye konuştu.

Başkan Ataç’a incelemelerinde Başkan Yardımcısı Nuray Çayır ve Park Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri eşlik etti. Mahalle sakinleri de ilgisi ve ziyareti için Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti.