11 Kasım 1968 yılında kurulan Milli İrade Gazetesi yarın 53 yayın yılını geride bırakarak, 54. yayın yılına başlıyor.

54 YAŞINDAYIZ

Gurbetçiler sanayi esnafının yüzünü güldürüyor (VİDEO HABER) Gurbetçiler sanayi esnafının yüzünü güldürüyor (VİDEO HABER)

Milli İrade Gazetesi yarın 53 yayın yılını geride bırakarak, 54. yayın yılına başlıyor.

11 Kasım 1968 yılında kurulan ve o günden bu yana ilkelerinden ödün vermeden yayın hayatına devam eden Milli İrade siz değerli okurların da desteğiyle bugünlere ulaştı.

Anadolu basınında yarım asrı geçen gazeteler pek de çok değil. Köklü bir yerel basın geleneği bulunan Eskişehir’de yayın hayatında yarım asrı geçen üç gazete bulunmaktadır. Bunlardan biri de Milli İrade gazetesidir.

Anadolu basınının güç koşullar altında yayın yaptığını biliyoruz. Okurlarımızın bize verdiği destek bizlerin çalışma şevkini de arttırmaktadır.

Milli İrade yeni yayın yılına sahip değiştirerek girdi. Atatürk ilkelerine bağlı, halktan yana yayın ilkemiz bundan böyle de devam edecektir.

54. yayın yılımıza başlarken başta kurucumuz Ethem Karaca olmak üzere, şimdiye kadar Milli İrade gazetesine hizmet vermiş çalışanlarımızdan ebediyete intikal etmiş olanlara rahmet, yaşayanlara sağlık ve esenlik diliyoruz.

Desteğini esirgemeyen çok değerli okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.