24 Haziran 2017 cumartesi günü Saat:05.30 da Ay; Yengeç burcundaki Güneş ile 2 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

 

Yeni Ay, 28 günlük bir döngünün sonunu ve yeni bir28 günlük döngünün başlangıcını temsil eder. Hayatımızda, yeni bir başlangıç ​​yapmak, yeni kararlar almak, herhangi bir yeni proje başlatmak ve hayatımızın bize hizmet etmeyen kısımlarını yenilemek için güçlü bir zamandır. Hedeflerimizi, planlarımızı ve niyetlerimizle ile ilgili başlangıçlarımızı 9 Temmuz dolunayına kadar değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır.

Yaz gündönümüyle ilişkili yengeç burcu, ev, aile, kök, güvenlik, vatan, toprak, millet, bayrak, beslenme, sağlık, gibi kavramları günlük yaşamımızda daha fazla gündemimize taşıyacak. Yengeç Yeniayı; Ölüm-doğum ve hamilelilik gibi insan merkezli konular da bazı deneyimler yaşatacak.

 

Yeniay horoskopunda Ay ve Güneş’in Merkür ile yakın temas kurmakta olduğunu görmekteyiz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ve komşularınızla ziyaretler, konuşmalar, seyahatler ve birlikteliklerinizi yoğun yaşacağınız bir zaman.

Bu Görüşmeleriniz ve sezgileriniz yoluyla var olan sorunlarınızı daha anlaşılır bir hale getirebilirsiniz.

Yengeç burcunda doğan Yeniay horoskopunda Yengeç burcu yükselmekte ve Venüs- Plüton arasındaki trine görünüm ile hedeflerinizi gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunuzu ve hayat görüşlerinizi tamamen değiştirebileceğiniz deneyimler yaşayabileceğinizi işaret etmekte.

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, eviniz ve ailevi işlerinizle ilgili somluluklarınız artıyor. Şimdiye kadar dışarıdan baktığınız ailevi sorunlarınızı kontrolünüze alabilir, ilişkilerinizde daha uyumlu bağlar kurma şansı elde edebilirsiniz. Yeni bir ev almak, eskiyi satmak, tadilata kalkışmak, kiraya çıkmak yada eşya değiştirmek gibi sizi hareketlendirecek faaliyetlere geçebilirsiniz.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, daha yaratıcı ve yenilikçi olacağınız bir Yeniay. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınız ile daha fazla görüşüp, sosyalleşebilirsiniz. Bu dönem, Kurs, seminer, etüt ve panel  gibi eğitim faaliyetleriniz hız kazanabilir. Yeni bir araba, telefon yada bilgisayar alabilir, kısa gezintiler, romantik kaçamaklar veya iş toplantılarına çıkabilirsiniz.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, finansal kaynaklarınız, gelirleriniz, giderlerinizle ilişkili konular gündeminizde yer alacak. Birikim ve yatırım yapmaya yönelik planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Bu dönem yapacağınız yatırımların sonuçlarını uzun vadede çok daha fazla karlı olarak alabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz planlar sizi çok mutlu edebilir.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, Yeniay burcunuzda doğuyor. Hayatınızda sizin için en anlamlı, en değerli olanı keşfedebilir ve yaşamınızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, ortaklık kurmak, finansal girişimler, yatırımlar gibi özel ve profesyonel iş hayatınızda yapacağınız her türlü yenilikler için mükemmel bir zamandasınız. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, günlük hayatınızın karmaşasından ve stresinden uzaklaşmak ve kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz Şimdiye kadar sizden saklanan gizemli sırlar ortaya çıkmasıyla bazı gerçeklerin artık farkına varabilirsiniz. Bu dönem hayata pozitif bakmanızı sağlayacak, yaratıcı uğraşlar ve spiritüel çalışmalara ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, umut ve hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yeniay. Katılacağınız, dernek faaliyetleri organizasyonlar ve davetler ile sosyal yaşamınız canlanıyor. Bu dönem yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar ve yeni bir  gönül ilişkilerinin içine çekilebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konularda başarı elde edebilirsiniz

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler,

İş, Kariyer ve toplumsal statünüzle alakalı konularda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. İstediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz yenilikleri gerçekleştirmek adına daha hırslı ve kararlı hareket edebileceğiniz bir dönem. Yeni bir iş, terfi, zam, tayin, emeklik ve evlilik gibi konularda beklentileriniz doğrultusunda önemli adımlar atabilirsiniz.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, kendinize dönük yaşantınızdan öte hayatınıza yararlı olabilecek değer arayışına girebilirsiniz.

Yurt dışı bağlantılı işleriniz uzak yolculuklara çıkmanızı gerektirebilir. Eğitim yada hukuki bir süreci başlatabilirsiniz. Bu dönem gelecek misafirler, alacağınız haberler uzak çevreniz ile samimi ilişkiler geliştirmenize neden olabilir.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, maddi ve manevi sıkıntıları geride bırakabilir yenilik ve başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Eşiniz yada ortağınız ile geleceğinizi güvenceye almak, birikimlerinizi değerlendirmek adına gerekli gördüğünüz şartları sağlayabilirsiniz. Vergi, sigorta, miras, nafaka gibi işleriniz ihtiyaç ve isteklerinize uygun bir şekilde gelişebilir.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, ilişkileriniz canlanıyor. Bekar oğlakların bir kısmı yeni bir ilişkiye başlayabilir, nişanlanabilir yada düğün-nikah gibi sevindirici gelişmeler yaşayabilir. Var olan ilişkilerde ise sevgi ve güven veren adımlar atılabilir. Bu dönem,sosyal çevrenizi geliştirebilir, iş ve kariyer hedeflerinize dair bir projede görev alabilir, hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz.

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Günlük hayat düzeniniz işiniz ve çalışma koşullarınızda yeni gelişmeler meydana gelebilir.

Çalışma ortamlarınızı yenilemek, yeni bir işe girmek ve hayatınızdaki var olan sorunlara yararlı çözümler üretebilirsiniz. Sağlığınızı, beslenmenizi ve kilolarınızı kontrol altına almak isteyebilir. Spor diyet gibi programlara başlayabilirsiniz.

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar yaşamınıza renk katacak gelişmelere açık etkilerdesiniz. Aşk arayan balıklar, kalbinizi çarptıracak yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Romantik aşklarda hamilelik beklentileri gerçekleşebilir. Ebeveynler bu dönem çocuklarına duygudaşlık edebilirler. Yeniay ile hayatınıza daha fazla eğlence katacak hobi çalışmalarına da başlayabilirsiniz.