Yaşlı merkezinde psikolojik destek

Sosyal demokrat, halkçı ve katılımcı belediyecilik anlayışını benimseyen Odunpazarı Belediyesi, çalışmalarına devam ediyor.  

GÜNCEL 21.05.2017 - 07:10 21.05.2017 - 07:10

Emek Mahallesi’nde bulunan Zümrüt Park içinde yer alan Yaşlı Merkezi’nde yaşlılara hizmet vermeye devam ediyor. Daha önce Yaşlı Merkezi’nde resim dersleri veren, koro çalışmaları gerçekleştiren Odunpazarı Belediyesi, yaşlılara psikolojik destek veriyor. Son olarak Psikolog Fatma Ünlü Yaşlı Merkezi’nde “Psikodrama-Isınma Oyunu” programı gerçekleştirdi. Bu oyun ile yaşlılar bir taraftan değişik yönlerini keşfederken, diğer taraftan da keyifli bir gün geçirdi.

Öte yandan Psikolog Fatma Ünlü, Yaşlı Merkezi’nde bulunan yaşlılara psikolojik destek vermeye devam ediyor. Psikolog Fatma Ünlü, Perşembe günleri yaşlılarla hem bireysel hem de toplu görüşmeler gerçekleştiriyor.

 KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Odunpazarı Belediyesi Yaşlı Merkezine kayıtlar devam ederken, Odunpazarı Belediyesi Yaşlı Merkezi’ne başvurmak isteyen vatandaşlar; Odunpazarı Belediyesi Halk Masası, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Odunpazarı Belediyesi Yaşlı Merkezi’nden üye kayıt formlarını temin edebilir.

ŞEHRİN BİRÇOK NOKTASINDAN ULAŞIM SAĞLANABİLİYOR

Odunpazarı Belediyesi Yaşlı Merkezine kentin birçok noktasından ulaşmak da çok kolay. Odunpazarı Belediyesi Yaşlı Merkezine gitmek isteyen vatandaşlar şu toplu taşıma araçlarını kullanabilirler: Emek Tramvay hattı. 15/25 nolu Minibüs hattı. 48-15 nolu Otobüs hattı. 43 nolu Otobüs hattı. Şan Dolmuşları Emek.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.