Yeni transferler, yeni hoca ve yeni bir heyecanla çıktığımız Karbel Karaköprü karşılaşmasında umduğumuzu bulamadık. Eskişehirspor’da oyun anlamında değişen bir şey olmadı. Rakip kaleyi zorlayacak pozisyon bile üretilmedi. Tribünleri dolduran taraftarlar hayal kırıklığına uğradı.

PUAN ALAMADIK

Eskişehirspor’da final niteliğinde belirlenen 13 haftalık periyodun ilk maçında Karbel Karaköprü’ye kaybettik. Kırmızı Siyahlılar yenilenen kadrosu ile beklentileri üst seviyeye çıkarttı. Ancak sahada yokları oynayan Eskişehirspor ne yazık ki beklentileri karşılayamadı. Ligde kalma adına önemli ve kritik maçlardan birinden daha Es Es puansız ayrıldı.

KALDI 12 MAÇ

Kırmızı Siyahlılar kalan 12 maçta hata yapma gibi bir lüks taşımıyor. Korkulu rüyaların görülmemesi adına Şimşeklerin bir an önce toparlanması gerekiyor. Olası bir olumsuzluk durumunda ise harcanan bu kadar emek ve zahmet boşa gitmiş olacak. Eskişehirspor için en kritik maç ise bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Edirnespor maçı olacak.

UNUTMALIYIZ

Eskişehirspor taraftarlarından TFF'ye tepki Eskişehirspor taraftarlarından TFF'ye tepki

Karbel Karaköprü karşılaşmasında gösterilen performanstan bir an önce kurtulması gereken Kırmızı Siyahlılar bu karşılaşmayı unutarak Pazar günü oynayacağı Edirne maçına odaklanmalı. Bu karşılaşma Eskişehirspor açısından büyük bir önem taşırken, Es Es’in bir an önce yeniden ayağa kalması gerekiyor.