İKNA ÇABALARI

Son 7 sezondur transfer tahtası kapalı olan Eskişehirspor’da gelinen son noktada 8-9 dosyada sorunlar yaşanırken, Eskişehirspor bu problemleri de çözmek için yoğun bir çaba sarf ediyor. Özellikle Başkan Mehmet Şimşek ve Sportif Direktör Sezgin Coşkun futbolcularla birebir görüşerek ikna etmeye çalışıyorlar.

SIKINTILI DOSYALAR

Yönetim sıkıntılı dosyaları çözebilmek için seferberlik başlatırken, Genel Kurula kadar transfer tahtasını açmak istiyor. Başkan Mehmet Şimşek her ne kadar 6 Ocak’ta genel kurula gitse de salona transfer tahtasını açmış olarak girmek istiyor. Bu kapsamda ise sıkıntılı olan dosyaları bir an önce çözmenin formüllerini arıyor.

SEZGİN ÇABALIYOR

Eskişehirspor’un Sportif Direktörü olan Sezgin Coşkun’da başkan Şimşek’in talimatı üzerine alacaklı olan futbolcularla birebir görüşerek ikna etmeye çalışıyor. Takım arkadaşlığı ve kaptanlıklarını yaptığı futbolcularla görüşen Sezgin Coşkun bu isimleri ikna ederek transfer tahtasının açılmasını sağlamaya çalışıyor. Bu dosyalarda içinde geçen sezonda imza vermeme konusunda direten Kıvanç Karakaş, Aytaç Öden, Trabzonspor gibi isimlerin yer aldığı öğrenildi.

İMZAYI VERDİ

İmza konusunda sıkıntılı olan dosyalardan bir tanesi olan Emre Güral yine fedakarlık yaparak imza verdi. Güral, "Yine Eskişehirspor yine bir sıkıntılı dönem ve bu zor günleri atlatmak adına ben yine fedakarlıklarımı yapıyorum. Mehmet Başkanımız ve Özgür Tulun Abim için transfer yasağının kaldırılması adına imzamı veriyorum" ifadelerini kullandı.

GEKAS’TA VERDİ

Sıkıntılı dosyalar arasında bulunan Gekas’ın da imza verdiği gelen bilgiler arasında. Eskişehirspor’da sorunlu dosyalar can sıkarken, yönetim bu dosyaları tek tek hallediyor. Bunlardan bir tanesi olan Gekas’ta imzayı vererek transfer tahtasının açılması için katkı verdi.