OLUMLU DÖNÜŞ

Eskişehirspor’da uzun zamandır devam eden transfer  tahtasının açılabilmesi yönündeki çalışmalarında son noktaya gelindi. Başkan Erkan Koca ve yönetimi son olarak 2 gündür İstanbul’da kamp kurarak kalan dosyaları ikna çabaları ve imza almaları olumlu sonuçlandı. Transfer tahtasının açılabilmesi adına ise son bir hamle kaldı.

VALİLİKTE TOPLANTI

Dün İstanbul’da görüşmeleri tamamlayarak Vali Erol Ayyıldız ile görüşen Başkan Erkan Koca son durum hakkında bilgilendirmede bulundu. Valilikte yapılan görüşmede Vali Erol Ayyıldız, Ak Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca yer aldı.

SON SÖZ VALİ AYYILDIZ’DA

Başkan Erkan Koca’nın alacaklı isimlerle yaptığı birebir görüşmelerin ardından aldığı imzaları ekibi tarafından TFF’ye teslim edilirken, bu konular hakkında Vali Ayyıldız’ı bilgilendirdi. Başkan Erkan Koca’nın kendi üstüne düşen görevi tamamladığı ve transfer tahtasının açılabilmesi için son bir hamlenin Vali Erol Ayyıldız tarafından yapılacağı gelen bilgiler arasında yer aldı. Eskişehirspor’da bugün veya yarın tahtanın açılması bekleniyor.