Şoförler Odası’na adaylığını açıklayan Oda Yönetim Kurulu üyesi Hasan Özdağ, basın mensupları ile buluştu.

Şoförler Odası’na adaylığını açıklayan Oda Yönetim Kurulu üyesi Hasan Özdağ, basın mensupları ile buluştu.

Toplantıda konuşan Özdağ, 12 yıldır odada hizmet verdiğini söyledi. Şoför esnafının sorunlarını iyi bildiğini ve ekibiyle birlikte projelerini de buna göre hazırladıklarını belirten Özdağ, ‘‘Biz, nokta atış projelerle meslektaşlarımızın yarasına merhem olmak, ve hatta o yarayı ivedilikle iyileştirmek için dertlenenlerdeniz.  Buradan hareketle, öncelikle diyoruz ki: Aynı yoldayız, biriz ve beraberiz. Yalnızca, yöneticiler ve başkan olarak odamızı yönetmek gibi bir niyetimiz asla olmadı ve olmayacak. Aynı yolda birlik içerisinde yürüyorsak, tüm üyelerimiz, odamızın kararları üzerinden söz sahibi olacaktır. Bakın şuna dikkat çekmek istiyorum: Odamızı beraber yönetmeyi vaat etmiyorum, beraber yöneteceğimize söz veriyorum. Ve bakın, ‘birlikte yönetmeye’ başladık bile. Nasıl mı?

7 günlük milli yasın ardından Eskişehir’de bayraklar yarıya indi 7 günlük milli yasın ardından Eskişehir’de bayraklar yarıya indi

Uzun süredir meslektaşlarımızı tek tek ziyaret ediyoruz ve ne istediklerini, neyin eksik olduğunu soruyoruz. Her bir meslektaşımızın bize aktardıklarını ‘emir’ olarak kabul ediyor ve çözüm noktasında canhıraş çalışıyoruz. Bu çalışmaları yapmak için resmi olarak göreve başlamayı niçin bekleyelim? Biz, şimdiden başladık ve meslektaşlarımızla samimi ortaklık içerisinde çalışıyoruz. Biz, Eskişehir’e hizmet veriyoruz ve yaşadığımız kente yakışır bir kurumsal yapıyla hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sizler aracılığıyla meslektaşlarımıza diyorum ki: Aynı yoldayız, biriz beraberiz, birlikte yöneteceğiz, birlikte başaracağız’’ ifadelerini kullandı.