Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek 2-1 biten Karacabey maçının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Gözden kaçırmayın

Kaptan'a veda Kaptan'a veda

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek 2-1 biten Karacabey maçın ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada” Zorlu'nun sırt reklam süresi doldu. Elektrik borcuna karşılık yenilemek istedik ama kabul etmiyorlar” dedi. Deplasman masraflarını karşılayan Ahmet Başal ve Ahmet Karagöz için ise” Zor günümüzde yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler. Yaşasın Eskişehirspor. Şehir böyle çok güzel. BİZ oluyoruz” paylaşımını yaptı.

Deplasman masrafları Başal ve Karagöz’den

Takımın en uzak deplasmanlarından biri olan Şanlıurfaspor maçı masraflarını üstlenen Ahmet Başal ve Ahmet Karagöz’ün Eskişehirspor’a destekleri devam ediyor. Kulüpten yapılan açıklamada “Bu hafta oynayacağımız Şanlıurfaspor maçı deplasmanımızda, uçuş masraflarımızı üstlenen 7C Basalia firması sahibi Ahmet Başal’a ve otel masraflarımızı üstlenen Ciğerci Ahmet firması sahibi Ahmet Karagöz’e kulübümüze verdikleri desteklerden dolayı camiamız adına teşekkür ederiz ”ifadelerine yer verildi.