Ahmet Çalık anısına biletlerde indirime giden Eskişehirspor yönetimi ‘Şimdi değilse ne zaman’ sloganıyla efsane taraftarını maça bekliyor.

Eskişehirspor yarın evinde Karacabey Belediyespor ile taraftarı önünde çok önemli bir maça çıkıyor. Adeta 6 puan değerindeki mücadelede Şimşeklerde tek hedef galibiyet. Ahmet Çalık anısına biletlerde indirime giden Eskişehirspor yönetimi ‘Şimdi değilse ne zaman’ sloganıyla efsane taraftarını maça bekliyor.

Hazırlıklar tamam

Siyah kırmızılı takım, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde, Teknik Direktör Suat Kaya ve ekibi yönetiminde yaptığı son antrenmanda oyuncular, ısınmanın ardından pas ve koordinasyon çalışmaları gerçekleştirdi. Tesislerde kampa giren Es Es hazırlıklarını tamamlayıp maç saatini bekliyor.

Önemli eksikler var

İkinci yarının ilk maçında sportif sakatlıklar bulunan Şimşeklerde Onur Bayramoğlu takım kadrosunda olmayacak. Fizyoterapistler eşliğinde hazırlıklarını sürdüren Hasan Ulaş Uyğur’un durumu maç günü belli olacak.

Mehmet Şimşek güven tazeledi Mehmet Şimşek güven tazeledi

Düdük Türkoğlu’nda

Eskişehirspor’un yarın kendi evinde karşılaşacağı Karacabey Belediyespor maçının hakem triyosu belli oldu. Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre 16 Ocak 2022 Pazar günü saat 13.00’da Yeni Atatürk Stadı’nda oynanacak olan Eskişehirspor – Karacabey Belediyespor maçını Bayburt Bölgesi hakemi Murat Türkoğlu yönetecek. Murat Türkoğlu’nun zorlu 90 dakikada yardımcıları ise Servet Bozkurt ve Volkan Kaan Topal yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Murat Kasap olacak.