Başkan Vekili Erkan Koca ES TV’de yayınlanan 90+3 programına bağlandı ve ”Ligde kalmak istiyorsak, seri galibiyetlere ihtiyacımız var ” şeklinde konuştu.

Eskişehirspor Başkan Vekili Erkan Koca ES TV’de yayınlanan 90+3 programına telefonla bağlandı. Kulüp hakkında güncel konular hakkında bilgileri paylaşan Koca,”Ligde kalmak istiyorsak, seri galibiyetlere ihtiyacımız var ” şeklinde konuştu.

Bu Lige alıştılar

Koca, programda açıklamalarına “Şanlıurfa iyi bir takım en azından 1 puan almayı umuyordum. Artık bu maçı geride bıraktık, Kırklarelispor maçının ertelenmesiyle Pazarspor’a odaklandık. Bir seri yakalamamız gerekli. Ligde kalmak istiyorsak, seri galibiyetlere ihtiyacımız var. Rize’de galip gelerek dönüp Amedi mutlak kazanmamız lazım. Futbolcular bu lige artık alıştı. Ligde galip gelemeyeceğimiz takım yok. Biz onlara inanıyoruz güveniyoruz. Bu zorlu periyotta en az hasarla atlatıp, en çok puanları toplayıp, kümede kalma umutlarımız devam eder diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Göztepe taraftarına karşı sağduyu çağrısı yapıldı Göztepe taraftarına karşı sağduyu çağrısı yapıldı

Fırsata çevirebiliriz

Dosyalar ve kampanya hakkında bilgi veren Başkan Vekili” Bize destek vermek isteyenlere kapımız açık. Ekonomik krizden dolayı dosyasını cüzi bedellere kapatabiliriz. Krizi fırsata çevirebiliriz. Bu takım bu sene ligde tutabilirsek, bizim için hedefimizi gerçekleştirmiş oluruz. Şehirden istediğimizi bulamadık. dosyakapat.com.şehrin duyarsız kalması bizi üzüyor” dedi.

Ekonomik zorluklar

Ekonomik anlamanda son durum hakkında konuşan Koca”Ocak, şubat ayı bizim için zor geçecek. Pinto ve Tanase’nin taksitleri var. Bunla beraber futbolcu, personel ödemeleri, maç güvenlik bedelleri ve deplasman bedelleri bizi ekonomik anlamda çok zorluyor” şeklinde konuştu.

Güvenimiz tam

Geçtiğimiz hafta profesyonel imza atan genç oyuncular için açıklamada bulunan Erkan Koca” Gençlere güvenimiz tam. Efehan çok iyi bir kaleci. Maçta da penaltıyı çıkartarak kendini gösterdi. Ömer Faruk çok iyi bir kamp geçirdi ve Karacabey’e golünü attı. Onlara moral vermek için maç Şanlıurfa öncesi profesyonel yaptık” dedi.